O nas

Certyfikatit.pl jest miejscem, gdzie w sposób kompleksowy opisujemy zagadnienia związane z szeroko rozumianą certyfikacją w branży IT. W ostatnich latach systematycznie rośnie liczba różnego rodzaju systemów informatycznych, hardware’u, usług chmurowych, języków programowania ale również wymagań pracodawców dotyczących specjalistów IT z różnych dziedzin. Za tym idzie dynamiczny rozwój różnego rodzaju certyfikacji, które potwierdzają wiedzę i umiejętności osób je posiadających. Ścieżki certyfikacyjne wielu producentów, jak np. Cisco, Microsoft, Oracle, Red Hat, czy SUSE, są bardzo rozbudowane i dzielą się na różne specjalizacje.

W serwisie certyfikatit.pl staramy się w jasny i przystępny sposób opisać ścieżki certyfikacyjne wybranych dostawców IT. Systematycznie rozwijamy bazę naszych certyfikatów, które opisujemy na łamach naszego serwisu. Naszą misją jest zgromadzenie i opublikowanie kompleksowej wiedzy na temat certyfikacji IT w jednym miejscu, w jasny i przystępny sposób. Serwis ten tworzą specjaliści i pasjonaci branży IT, w tym wielu trenerów z zakresu technologii informatycznych.

W przyszłości chcemy rozszerzyć funkcjonalność strony, tak aby gromadzić wiedzę polskiej branży IT oraz umożliwić i zachęcić specjalistów różnych technologii do dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami serwisu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami