Course

The Linux Foundation

The Linux Foundation jest organizacją non-profit, która została powołana w celu budowania zrównoważonych ekosystemów wokół projektów open source. Obecnie w swojej ofercie posiada 7 egzaminów certyfikacyjnych dedykowanych dla specjalistów: Linux, Kubernetes, Cloud Foundry i Hyperledger.

Ilość certyfikatów: 9

0 learners taking this course

The Linux Foundation jest organizacją non-profit, która została powołana w celu budowania zrównoważonych ekosystemów wokół projektów open source, aby przyspieszać ich rozwój i wdrożenie w środowiskach produkcyjnych. Linux Foundation została założona w 2000 roku i przez cały czas zapewnia wsparcie dla społeczności open source poprzez zasoby finansowe i intelektualne, infrastrukturę, usługi, wydarzenia, kursy i szkolenia. Członkiem Fundacji jest Linus Torvalds – twórca jądra Linux.

Linux Foundation wykorzystuje swoje doświadczenie i wiedzę ze wsparcia społeczność Linuxa, aby pomóc w tworzeniu, budowaniu i utrzymywaniu niektórych z najbardziej krytycznych technologii open source. Obecnie jej prace wykraczają daleko poza Linuxa, wspierając innowacje w każdej warstwie stosu oprogramowania. Linux Foundation obsługuje projekty z zakresu IT dla przedsiębiorstw, systemów wbudowanych, elektroniki użytkowej, chmury, sieci i innych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.linuxfoundation.org/

The Linux Foundation jest również autorem szeregu szkoleń i egzaminów certyfikacyjnych zdobywających popularność na całym świecie dedykowanych dla administratorów, inżynierów i programistów: