Palo Alto Networks

Palo Alto Networks to światowy lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Techniczne programy edukacyjne opracowane i autoryzowany przez Palo Alto Networks i towarzyszące im certyfikaty PCCET, PCCSE, PCNSA, PCSAE, PCNSE są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych tytułów certyfikacji wśród producentów z branży cyberbezpieczeństwa.

Certyfikaty: 5 in , , , ,

Google Cloud

Google i jego zestaw usług chmurowych Google Cloud Platform (GCP): IaaS, PaaS i SaaS jest jednym z liderów rynku publicznych usług chmurowych. Jest też również autorem jednej z najbardziej rozpoznawalnych ścieżek certyfikacyjnych dedykowanej specjalistom chmurowym, Google Cloud Certified: Associate Cloud Engineer (ACE), Professional Cloud Architect (PCA), Professional Data Engineer (PDE), Professional Cloud Developer (PCD), Professional Cloud Network Engineer (PCNE), Professional Cloud Security Engineer (PCSE)

Certyfikaty: 7 in , , , , , , , , , ,

Aruba Networks

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise Company jest wiodącym dostawcą rozwiązań do budowy nowoczesnych sieci komputerowych, zarówno przewodowych jaki i bezprzewodowych. Równocześnie jest twórcą jednych z najbardziej rozpoznawalnych certyfikacji specjalistów sieciowych: ACMA, ACMP, ACMX, ACSA, ACSP itd

Certyfikaty: 15 in ,

Check Point

Check Point to jeden z najbardziej znanych producentów IT specjalizujący się w systemach bezpieczeństwa sieciowego. Jest również twórcą rozpoznawalnych na całym świecie certyfikatów CCSA, CCSE i CCSM wielokrotnie wskazywanych w międzynarodowych rankingach jako te najbardziej poszukiwane.

Certyfikaty: 5 in ,

CWNP

Certified Wireless Network Professional (CWNP) jest niezależnym standardem dla branży IT w zakresie szkoleń i certyfikacji dotyczącym technologii Wi-Fi.

Certyfikaty: 7 in ,